Úvodna stránka         Zamestnávateľ         O nás         Kontakt         Pomoc      
Nachádzate sa na:   > > Prehľad inzerátu
Login

Heslo

Zoznam firiem
Profil firmy
Registrácia


Klientsky poradca, Kondičný tréner, Kozmetička, Obchodný zástupca
Jozef Šurina s.r.o.
Uverejnený: 16. 8. 2018
Popis ponúkanej práce.
Typ zamestnania:
- Voľná spolupráca / Zmluva
  

Lokalita:
Slovensko - Bratislava
Nástupný termín:  ihneď
Plat-mzda:  cca 240 - 1300€/mes.
 
Požadované znalosti
- vek od 18r.
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- očakávame pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, práci s ľuďmi a práci v kolektíve. V prípade záujmu, ale vzdelania mimo uvedených oborov, bude treba byť ochotný sa ďalej učiť nové veci.
Pozícia
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? Máte vyššie ambície?
Bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? Ste schopný samostatného rozhodovania?
Hľadáme 7 ľudí do tímu keďže rozširujeme podnikanie. Náplň aktivít nášho centraje obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti vnútornej výživy, starostlivosti o pleť - spomaľovanie známok starnutia, športovej výživy. Jedná sa o aktivitypriamo v našom poradenskom centre v BA.Konzultanti sa venujú bilancii telesnej skladby, ktorú vykonajú na špeciálnom, lekársky overenom skeneri. Zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, vody, kostí a metabolický vek . To následne vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program stravovania a výživy. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. V rámci starostlivosti o pleť a pokožku robíme pre klientov minikurzy zamerané na správne čistenie, hydratáciu, výživu a samotnú ochranu pleti a pokožky.Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.
Požadované jazykové znalosti
Dodatočné informácie pre uchádzača
Prvé informačné stretnutie v trvaní cca 30 minút prebehne priamo u nás v centre. Pokiaľ si budeme predbežne vyhovovať, dohodneme termín a záujemca absolvuje úvodné školenie v trvaní 2 hodín, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi a podrobnostiach v systéme odmeňovania. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu členskej zmluvy, ktorá je v hodnote 60eur. V prípade dohody, je možne si na členskú zmluvu zarobiť. Členskú zmluvu je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis, radi Vás spätne kontaktujeme, alebo volajte na telefón 0948 882722. Termín ukončenia výberového konania: 28.8.2018.
 
Informácie o firme.
 
Jozef Šurina s.r.o. >> Ostatné inzeráty tejto firmy <<
Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu.Využívame partnerstvo so spoločnosťou Herbalifeintl. Čo nám uľahčuje naše podnikateľské aktivity z hľadiska produktového pri zostavovaní jedálničkov v rámci vnútornej a športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku a podpory marketingu a odmeňovania.Pre podrobné informácie si môžete kliknúť na:
www.facebook.com/Herbalife
www.youtube.com/user/HerbalifeIntl
www.herbalifescience.com Vedecký poradný zbor spoločnosti v angličtine
http://firma.herbalife.cz/veda-v-pozadi Vedecký poradný zbor v češtine
www.herbalifenutritioninstitute.comInštitút výživy Herbalife
www.herbalifesports.com, www.herbalife24.com Stránka ohľadne športovej výživy
https://herbalifeskin.sk/Stránka ohľadne starostlivosti o pleť a spomaľovaní známok starnutia
Kontaktná osoba: JOZEF ŠURINA
Pozícia:  
Oddelenie:  
Referencné císlo.:  
Adresa spoločnosti:
Jozef Šurina s.r.o.
Partizánska 1080/13
Malacky
90101
SLOVENSKO
Telefón: +421 948 882722
Fax: 
E-Mail:  surina@pobox.sk
WWW Adresa: 
 
  Copyright © 2005-2006 S.D.E.K. s.r.o. All Rights Reserved.