Home         Employer         About us         Contact         Help      
You are here   > > Vacant job
Login Name

Password

Company list
Company profile
Registration


Klientsky poradca, Kondičný tréner, Kozmetička, Obchodný zástupca
Jozef Šurina s.r.o.
Receipt: 7. 10. 2019
Job description
Type of employment:
- Freelance / Contract
  

working location:
Slovakia - Bratislava
Date of start:  ihneď
Wage:  cca 240 - 1300€/mes.
 
Required Know How
- vek od 18r.
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- očakávame pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, práci s ľuďmi a práci v kolektíve. V prípade záujmu, ale vzdelania mimo uvedených oborov, bude treba byť ochotný sa ďalej učiť nové veci.
Position
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? Máte vyššie ambície?
Bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? Ste schopný samostatného rozhodovania?
Hľadáme 7 ľudí do tímu, keďže rozširujeme podnikanie. Náplň aktivít nášho centra je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Podnikáme v obore vnútornej výživy, vonkajšej výživy (komplexná starostlivosť o pleť a pokožku) a športovej výživy. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skeneri, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek. To následne vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Pri vonkajšej výžive analyzujeme stav pleti, pokožky a zostavíme opäť komplexný program pre jej čistenie, výživu, hydratáciu a ochranu. V rámci športovej výživy vyhodnotíme typ športu a záťaž, podľa čoho opäť zostavíme optimálny program. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví daný program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. V rámci starostlivosti o pleť a pokožku robíme pre klientov minikurzy zamerané na správne čistenie, hydratáciu, výživu a samotnú ochranu pleti a pokožky. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.
Required languagues
Additional informaion for applicants
Prvé informačné stretnutie v trvaní cca 30 minút prebehne priamo u nás v centre. Pokiaľ si budeme predbežne vyhovovať, dohodneme termín a záujemca absolvuje úvodné školenie v trvaní 2 hodín, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi a podrobnostiach v systéme odmeňovania. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu členskej zmluvy, ktorá je v hodnote 60eur. V prípade dohody, je možne si na členskú zmluvu zarobiť. Členskú zmluvu je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na centrum.nutrition@gmail.com, radi Vás spätne kontaktujeme, alebo volajte na telefónne č.: 0948/882722. Termín ukončenia výberového konania:
20.10.2019.
 
Company description
 
Jozef Šurina s.r.o. >> All job offers of this company <<
Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu.Využívame partnerstvo so spoločnosťou Herbalifeintl. Čo nám uľahčuje naše podnikateľské aktivity z hľadiska produktového pri zostavovaní jedálničkov v rámci vnútornej a športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku a podpory marketingu a odmeňovania.Pre podrobné informácie si môžete kliknúť na:
www.facebook.com/Herbalife
www.youtube.com/user/HerbalifeIntl
www.herbalifescience.com Vedecký poradný zbor spoločnosti v angličtine
http://firma.herbalife.cz/veda-v-pozadi Vedecký poradný zbor v češtine
www.herbalifenutritioninstitute.comInštitút výživy Herbalife
www.herbalifesports.com, www.herbalife24.com Stránka ohľadne športovej výživy
https://herbalifeskin.sk/Stránka ohľadne starostlivosti o pleť a spomaľovaní známok starnutia
Contact person: JOZEF ŠURINA
Position:  
Department:  
Reference number:  
Company address
Jozef Šurina s.r.o.
Partizánska 1080/13
Malacky
90101
SLOVENSKO
Phone +421 948 882722
Fax 
E-Mail  surina@pobox.sk
WWW Address 
 
  Copyright © 2005-2006 S.D.E.K. s.r.o. All Rights Reserved.