Úvodna stránka         Zamestnávateľ         O nás         Kontakt         Pomoc      
Nachádzate sa na:   > > Prehľad inzerátu
Login

Heslo

Zoznam firiem
Profil firmy
Registrácia


Klientsky poradca, Kondičný tréner, Kozmetička, Obchodný zástupca
Jozef Šurina s.r.o.
Uverejnený: 18. 2. 2019
Popis ponúkanej práce.
Typ zamestnania:
- Voľná spolupráca / Zmluva
  

Lokalita:
Slovensko - Bratislava
Nástupný termín:  ihneď
Plat-mzda:  cca 240 - 1300€/mes.
 
Požadované znalosti
- vek od 18r.
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- očakávame pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu, práci s ľuďmi a práci v kolektíve. V prípade záujmu, ale vzdelania mimo uvedených oborov, bude treba byť ochotný sa ďalej učiť nové veci.
Pozícia
Zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? Hľadáte FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? Máte vyššie ambície?
Bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? Ste schopný samostatného rozhodovania?
Hľadáme 7 ľudí do tímu, keďže rozširujeme podnikanie. Náplň aktivít nášho centra je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Podnikáme v obore vnútornej výživy, vonkajšej výživy (komplexná starostlivosť o pleť a pokožku) a športovej výživy. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skeneri, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek. To následne vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Pri vonkajšej výžive analyzujeme stav pleti, pokožky a zostavíme opäť komplexný program pre jej čistenie, výživu, hydratáciu a ochranu. V rámci športovej výživy vyhodnotíme typ športu a záťaž, podľa čoho opäť zostavíme optimálny program. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví daný program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku. V rámci starostlivosti o pleť a pokožku robíme pre klientov minikurzy zamerané na správne čistenie, hydratáciu, výživu a samotnú ochranu pleti a pokožky. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.
Požadované jazykové znalosti
Dodatočné informácie pre uchádzača
Prvé informačné stretnutie v trvaní cca 30 minút prebehne priamo u nás v centre. Pokiaľ si budeme predbežne vyhovovať, dohodneme termín a záujemca absolvuje úvodné školenie v trvaní 2 hodín, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi a podrobnostiach v systéme odmeňovania. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu členskej zmluvy, ktorá je v hodnote 60eur. V prípade dohody, je možne si na členskú zmluvu zarobiť. Členskú zmluvu je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na centrum.nutrition@gmail.com, radi Vás spätne kontaktujeme, alebo volajte na telefónne č.: 0948/882722. Termín ukončenia výberového konania: 2.3.2019.
 
Informácie o firme.
 
Jozef Šurina s.r.o. >> Ostatné inzeráty tejto firmy <<
Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu.Využívame partnerstvo so spoločnosťou Herbalifeintl. Čo nám uľahčuje naše podnikateľské aktivity z hľadiska produktového pri zostavovaní jedálničkov v rámci vnútornej a športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku a podpory marketingu a odmeňovania.Pre podrobné informácie si môžete kliknúť na:
www.facebook.com/Herbalife
www.youtube.com/user/HerbalifeIntl
www.herbalifescience.com Vedecký poradný zbor spoločnosti v angličtine
http://firma.herbalife.cz/veda-v-pozadi Vedecký poradný zbor v češtine
www.herbalifenutritioninstitute.comInštitút výživy Herbalife
www.herbalifesports.com, www.herbalife24.com Stránka ohľadne športovej výživy
https://herbalifeskin.sk/Stránka ohľadne starostlivosti o pleť a spomaľovaní známok starnutia
Kontaktná osoba: JOZEF ŠURINA
Pozícia:  
Oddelenie:  
Referencné císlo.:  
Adresa spoločnosti:
Jozef Šurina s.r.o.
Partizánska 1080/13
Malacky
90101
SLOVENSKO
Telefón: +421 948 882722
Fax: 
E-Mail:  surina@pobox.sk
WWW Adresa: 
 
  Copyright © 2005-2006 S.D.E.K. s.r.o. All Rights Reserved.